...

Військовий адвокат Рівне

Військовий адвокат Рівне, військовий юрист Рівне — Военный адвокат Ровно … якщо ви в пошуках військового адвоката і вбиваєт е в пошук Гугла зазначені слова, то ви потрапили за адресою! Ми є військовими адвокатами і працюємо по всій території України (крім тимчасово окупованих територій), включно з містом Рівне, Сарнами, і всією територією Рівненської області. Однак, основний офіс військового адвоката знаходиться не в самому місті Рівне, а в Запоріжжі, оскільки, наразі, основна маса проваджень, що перебувають у роботі у військового адвоката, — це кримінальні справи стосовно військовослужбовців та мобілізованих: СЗЧ, ст. 402 КК, дезертирство, вбивства, жорстоке поводження з полоненими та інші. Біля міста Запоріжжя проходить лінія бойового зіткнення: Запорізька, Донецька, Харківська область, і всі органи державної влади, де здійснюють розслідування цих справ, а також суди, які розглядають такі справи, розташовані поруч із Запоріжжям. Саме тому і було ухвалено рішення створити центральний офіс військового адвоката в Запоріжжі, це економить час.

Але це не означає, що військовий адвокат не зможе виїхати до Рівного чи іншого міста України, оскільки відрядження — це одна зі специфік роботи військового адвоката. Тому, якщо ваш родич або близький друг потрапив у біду: воював, а зараз на нього порушено кримінальну справу, вам потрібно звертатися до нас по допомогу. Досвід, наявність ділових зв’язків і стресостійкість під час роботи — дозволяє вигравати подібні військові справи.

Також, здійснюємо платні юридичні консультації військового адвоката в телефонному режимі, по вайберу, скайпу, ватцапу, телеграм.

Вартість юридичної консультації військового адвоката становить лише 500 грн. на карту Приватбанку. Також здійснюємо прийом безпосередньо в офісі військового адвоката за попереднім записом.

 

Военный адвокат Ровно

 

Якими саме військовими справами займається адвокат?

Досвід роботи, а це понад 20 років практики дозволяє нам займатися практично всіма справами, пов’язаними з військовим законодавством: питання щодо мобілізації та відстрочки від мобілізації, проходження ЛКК та оскарження висновків ЛКК до Центральної ЛКК та адміністративного суду (тут головне не пропустити строки оскарження), питання щодо виїзду військовозобов’язаних та волонтерів за кордон, захист у кримінальних справах щодо мобілізованих та військовослужбовців, захист у справах про адміністративні правопорушення (коли, за незначні провини позбавляють бойових виплат і премій), правовий супровід проходження військової служби, звільнення з військової служби, вихід не пенсію військовослужбовців, перерахунок військової пенсії, позови щодо стягнення невиплаченого грошового та речового забезпечення, бойових виплат і заробітної плати, встановлення статусу учасника бойових дій УБС, АТО, ССО, встановлення фактів проходження служби в територіальній обороні та добровольчих батальйонах, встановлення в суді смерті військовослужбовців і зниклих безвісти, правова допомога сім’ям загиблих військовослужбовців в отриманні грошової компенсації, допомога військовослужбовців, які дістали поранення, в отриманні грошової виплати, встановлення інвалідності та фіксація випадку як факту каліцтва при виконанні військового обов’язку, направлення на проходження лікування або ЛКК (оскільки часто рапорти про це ігнорують або губляться) та інші питання. .


Де знайти військового адвоката в Рівному?

Знайти військового адвоката в Рівненській області можна або у нас на сайті, зателефонувавши за вказаними номерами телефонів, або знайти нас можна в пошуку Гугл за запитами: адвокат, юрист, військовий адвокат, військовий юрист, військовий адвокат Рівне, адвокат у військових справах Рівне, військовий юрист Рівне, юрист у військових справах Рівне, адвокати у військових справах Рівне, військовий адвокат Рівненська область, військовий адвокат, військовий юрист, військовий адвокат Рівне, військовий юрист Рівне, військовий адвокат Рівненська область, військовий адвокат Зарічне, військовий адвокат Дубровиця, військовий адвокат Володимирівець, військовий адвокат Вараш, військовий адвокат Сарни, військовий адвокат Рокитне, військовий адвокат Березне, військовий адвокат Костопіль, військовий адвокат Гоща, військовий адвокат Корець, військовий адвокат Здолбунія, військовий адвокат Острог, військовий адвокат Дубно, військовий адвокат Радивилів, військовий адвокат Демидівка, військовий адвокат Млинів, військовий юрист онлайн безкоштовно, військовий юрист Безкоштовно, військовий юрист це, юрист військкомат, юрист в ЗСУ, юрист військовий квиток, адвокат по військовим справам, послуги військового адвоката в Рівненській області.

Телефонуйте нам з 9 до 19 години, щодня. Ми вам допоможемо.

Контакти військового адвоката Рівне

(Viber, WhatsApp, Telegram)

Військовий адвокат Рівне

Оптимизировано Серафинит - Акселератор
Включает высокую скорость сайта, чтобы быть привлекательным для людей и поисковых систем.