...

Військовий адвокат Львів

Військовий адвокат Львів … Военный адвокат Львов. Військовий адвокат Львів, військовий адвокат Львів, військовий юрист Львів… якщо ви шукайте військового адвоката за вказаними пошуковими запитами, то, напевно, у вас є питання до військового адвоката або потрібна допомога досвідченого військового адвоката. Ми є досвідченими військовими адвокатами України і працюємо по території всієї України (крім, тимчасово окупованих територій) включно з наданням юридичних послуг у місті Львів та Львівській області. Однак, основний офіс військового адвоката розташований не в місті Львові, а в Запоріжжі, оскільки наразі, найбільша кількість військових справ — це кримінальні справи щодо військовослужбовців на лінії зіткнення: Запорізька, Донецька, Луганська та Харківська область. Усі суди та органи, що здійснюють досудове слідство, розташовані біля Запоріжжя, саме тому було прийнято рішення розмістити центральний офіс військового адвоката саме в Запоріжжі. Але це не означає, що ми не працюємо у Львові чи іншому місті. Відрядження здійснюємо по всій Україні.

Також надаємо платні юридичні консультації військового адвоката в телефонному режимі, через вайбер, ватцап, скайп або особисто в офісі.

Вартість юридичної консультації військового адвоката становить 500 гривень, на картку Приватбанку або особисто.

Крім цього, багато родичів, які проживають у Львові, Тернополі та інших містах України, звертаються до нас по допомогу — для надання захисту в суді та на досудовому слідстві їхнім синам, чоловікам, братам… які воювали і тепер є обвинуваченими в кримінальних справах: СЗЧ, ст. 402 КК, дезертирство … На жаль, від суми і в’язниці ніхто не застрахований, тим більше на війні, де психіка на межі зриву.

 

Військовий адвокат Львів


Якими справами займається військовий адвокат у Львові?

Різноманітні юридичні консультації з військового законодавства з питань: мобілізації, відтермінування від мобілізації, захист від обвинувачення у кримінальних справах щодо військовослужбовців та мобілізованих, справи про адміністративні правопорушення щодо військовослужбовців (коли під вигаданим приводом позбавляють бойових виплат та премій), постановка та зняття з військового обліку у воєнний час, виїзд за кордон військовозобов’язаних та волонтерів, проходження ЛКК, оскарження висновків ЛКК до Центральної ЛКК та адміністративного суду, направлення на проходження лікування (часто, рапорти військовослужбовців ігноруються командирами), направлення на ЛКК, проходження служби в ЗСУ, НГУ, звільнення зі служби в ЗСУ, вихід на пенсію, перерахунок військової пенсії, стягнення невиплаченого речового та грошового забезпечення, бойових виплат, отримання статусу УБД, АТО, ССО, встановлення фактів смерті та отримання статусу безвісти зниклого, допомога сім’ям загиблого в отриманні грошової компенсації, допомога в отриманні виплат у разі поранення і контузії, інвалідності військовослужбовця, та інші питання.

Де знайти військового адвоката у Львові?

Знайти військового юриста у Львові можливо у нас на сайті зателефонувавши за вказаними номерами телефонів. Також нас можна знайти в мережі Інтернет, за запитами: військовий юрист, військовий адвокат, військовий адвокат Львів, військовий юрист Львів, військові адвокати Львів, військові адвокати Львова, військові юристи Львів, військовий адвокат Львівська область, військовий адвокат у Львові, військовий адвокат Львів, військовий юрист Львів, військові адвокати Львова, військові юристи Львів, військовий адвокат Львівська область, військовий адвокат у Львові, військовий адвокат Сокаль, військовий адвокат Червоноград, військовий адвокат Кам’янка Бузька, військовий адвокат Яворів, військовий адвокат Жовква, військовий адвокат Городок, військовий адвокат Львів, військовий адвокат Львів, військовий адвокат.

Телефонуйте з 9 до 19 години, щодня, військовий адвокат на зв’язку.

Контакти військового адвоката Львів

(Viber, WhatsApp, Telegram)

Військовий адвокат Львів

Оптимизировано Серафинит - Акселератор
Включает высокую скорость сайта, чтобы быть привлекательным для людей и поисковых систем.