АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ

Услуги адвоката. Адвокат Запорожье
Услуги адвоката. Адвокат Запорожье
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Ціни на юридичні послуги робляться адвокатською компанією "Адвокат Запоріжжя", є приблизними і служать лише для орієнтовної оцінки, оскільки кожна справа це цілий окремий світ тонкощів і дрібниць, без знання яких справу виграти практично неможливо.

Точніша вартість встановлюється у кожному конкретному випадку, після ознайомлення з усіма деталями справи і виробленої тактики захисту або нападу.

Проте, відштовхуючись від нашого досвіду і нашої юридичної практики, можемо сказати, що широко застосовуються два види оплати послуг адвоката :

1. Поетапна оплата роботи.

Гонорар оплачується частинами(це дозволяє контролювати діяльність адвоката і бути в курсі усіх подій у справі, оплачуючи лише необхідну роботу - складання і подання потрібних вам позовів, заяв, клопотань, скарг, назаначение експертиз, участь в судових засіданнях і тому подібне)

2. Повна оплата роботи адвоката у справі.

Застосовується в основному, коли клієнт не бажає брати участь, а бажає отримати виключно результат, в максимально стислі терміни. 

 

Комплексне ведення цивільної, господарської або адміністративної справи, у такому разі складе від 3 000 до 10 000 грн, ведення кримінальної справи - від 10 000 до 40 000 грн В цю суму входитиме повний супровід справи адвокатом аж до винесення судової ухвали. При цьому присутність замовника в суді не є обов'язковою(окрім кримінальних справ, де клієнт - звинувачувана особа). Адвокат займатиметься справою до винесення судом рішення/вироку, не залежно від того, скільки триватиме процес і яку кількість судових засідань треба буде відвідати.

Яку форму оплати послуг хочете вибрати ви, вирішуєте тільки ви і адвокат. При цьому, зовні зависомости від форми оплати, адвокат гарантує вам суворе дотримання адвокатської таємниці і докладання максимальних зусиль для досягнення необхідного результату. У основу нашої ідеології вкладено таке поняття як ПРІОРИТЕТ ДОВІРИ КЛІЄНТА, тому до кожної справи і проблеми клієнта відносимося як до своєї власної, застосовуючи комбинированые підходи для досягнення бажаного результату.

Звертаємо Вашу увагу, що у нас правову допомогу надають(не юристи, стажисти і "правозахисники" як в інших юридичних фірмах Запоріжжя), а виключно адвокати, які склали соотвествующие іспити, і отримали в установленому порядку Свідчення на здійснення адвокатської діяльності

Цены на услуги адвоката запорожье

АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ